B1232H24B1-BSR-SR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.B1232H24B1-BSR-SR.pdf2.B1232H24B1-BSR-SR.pdf3.B1232H24B1-BSR-SR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B1232H24B1-BSR-SR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.706 lb (320.24g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά B1232
RPM 2800 RPM Αλλα ονόματα 1570-1495
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 49.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Blower τρέχουσα Αξιολόγηση 0.480A