B1232H12B1+6-BSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 120X32MM PWM 12VDC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B1232H12B1+6-BSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή BLOWER 120X32MM PWM 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.705 lb (319.78g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά B1232
RPM 2800 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 49.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Blower τρέχουσα Αξιολόγηση 0.800A