MAX8878EZK15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8878EZK15+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.5V 150MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX8878EZK15+T.pdf2.MAX8878EZK15+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX8878EZK15+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 150MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5528 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX8878EZK15+T.pdf2.MAX8878EZK15+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA TSOT-23-5
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA