MAX8877EZK28+GF4
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MAX8877EZK28+GF4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX8877EZK28+GF4 Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4681 pcs Φύλλο δεδομένων MAX8877EZK28+GF4.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.165V @ 150mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA TSOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου EN