MAX8877EUK15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8877EUK15+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX8877EUK15+T.pdf2.MAX8877EUK15+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX8877EUK15+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70635 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX8877EUK15+T.pdf2.MAX8877EUK15+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V
Αλλα ονόματα MAX8877EUK15+
MAX8877EUK15+TTR
MAX8877EUK15+TTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable