MAX8868EUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8868EUK33+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX8868EUK33+T.pdf2.MAX8868EUK33+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX8868EUK33+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75640 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX8868EUK33+T.pdf2.MAX8868EUK33+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.165V @ 150mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MAX8868EUK33+T-ND
MAX8868EUK33+TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable