MAX8840ELT45+TG65
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT45+TG65 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX8840ELT45+TG65.pdf2.MAX8840ELT45+TG65.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX8840ELT45+TG65 Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102037 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX8840ELT45+TG65.pdf2.MAX8840ELT45+TG65.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.12V @ 120mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-uDFN (1.5x1.0) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης MAX8840
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX8840ELT45+T
MAX8840ELT45+T