MAX6869UK25D3S+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6869UK25D3S+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU SUPERVISOR SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6869UK25D3S+T.pdf2.MAX6869UK25D3S+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6869UK25D3S+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4666 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6869UK25D3S+T.pdf2.MAX6869UK25D3S+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.5V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 150 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX686EEE+
MAX686EEE+
Περιγραφή: IC REG BST INV ADJ 0.6A 16QSOP