MAX6425UK27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6425UK27+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6425UK27+T.pdf2.MAX6425UK27+T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MAX6425UK27+T
Αριθμός εξαρτήματος MAX6425UK27+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4331 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6425UK27+T.pdf2.MAX6425UK27+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.7V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout Adjustable/Selectable Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)