MAX6394US317D2/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6394US317D2/V+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 3.17V SOT143-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6394US317D2/V+T.pdf2.MAX6394US317D2/V+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6394US317D2/V+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 3.17V SOT143-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56728 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6394US317D2/V+T.pdf2.MAX6394US317D2/V+T.pdf
Τάσης - Όριο 3.168V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-143-4 Σειρά Automotive, AEC-Q100
Επαναφορά Timeout 14 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-253-4, TO-253AA
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)