MAX6390XS34D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6390XS34D4+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 3.40V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6390XS34D4+T.pdf2.MAX6390XS34D4+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6390XS34D4+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 3.40V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4433 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6390XS34D4+T.pdf2.MAX6390XS34D4+T.pdf
Τάσης - Όριο 3.4V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1.12 s Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)