MAX6389XS33D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6389XS33D2+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 3.30V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6389XS33D2+T.pdf2.MAX6389XS33D2+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6389XS33D2+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 3.30V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4257 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6389XS33D2+T.pdf2.MAX6389XS33D2+T.pdf
Τάσης - Όριο 3.3V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 20 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Αλλα ονόματα Q11543155
Q11961392
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2