MAX6388XS45D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6388XS45D1+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6388XS45D1+T.pdf2.MAX6388XS45D1+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6388XS45D1+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39319 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6388XS45D1+T.pdf2.MAX6388XS45D1+T.pdf
Τάσης - Όριο 4.5V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1 ms Minimum Επαναφορά Active High
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Αλλα ονόματα MAX6388XS45D1+
MAX6388XS45D1+T-ND
MAX6388XS45D1+TTR
MAX6388XS45D1+TTRINACTIVE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2