MAX6388XS21D6-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6388XS21D6-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.10V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6388XS21D6-T.pdf2.MAX6388XS21D6-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6388XS21D6-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.10V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5117 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6388XS21D6-T.pdf2.MAX6388XS21D6-T.pdf
Τάσης - Όριο 2.1V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 560 ms Minimum Επαναφορά Active High
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)