MAX6385XS42D5-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS42D5-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6385XS42D5-T.pdf2.MAX6385XS42D5-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6385XS42D5-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4418 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6385XS42D5-T.pdf2.MAX6385XS42D5-T.pdf
Τάσης - Όριο 4.2V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 280 ms Minimum Επαναφορά Active High
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)