MAX6385XS36D5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS36D5+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6385XS36D5+T.pdf2.MAX6385XS36D5+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6385XS36D5+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5799 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6385XS36D5+T.pdf2.MAX6385XS36D5+T.pdf
Τάσης - Όριο 3.6V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 280 ms Minimum Επαναφορά Active High
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)