MAX6384XS28D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6384XS28D2+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6384XS28D2+T.pdf2.MAX6384XS28D2+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6384XS28D2+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34670 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6384XS28D2+T.pdf2.MAX6384XS28D2+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.8V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-4 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 20 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Αλλα ονόματα MAX6384XS28D2+
MAX6384XS28D2+TCT
MAX6384XS28D2+TCT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1