MAX6383XR41D6-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR41D6-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6383XR41D6-T.pdf2.MAX6383XR41D6-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6383XR41D6-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6009 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6383XR41D6-T.pdf2.MAX6383XR41D6-T.pdf
Τάσης - Όριο 4.1V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 560 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6383XR40D1+T
MAX6383XR40D1+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 4.00V SC70-3
Σε απόθεμα: 32225 pcs
Κατεβάστε: MAX6383XR40D1+T.pdf
RFQ
MAX6383XR44D3+T
MAX6383XR44D3+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 4.38V SC70-3
Σε απόθεμα: 5356 pcs
Κατεβάστε: MAX6383XR44D3+T.pdf
RFQ
MAX6383XR41D6+T
MAX6383XR41D6+T