MAX6383XR16D6+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR16D6+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 1.60V SC70-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6383XR16D6+T.pdf2.MAX6383XR16D6+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6383XR16D6+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 1.60V SC70-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32315 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6383XR16D6+T.pdf2.MAX6383XR16D6+T.pdf
Τάσης - Όριο 1.58V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 560 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Αλλα ονόματα MAX6383XR16D6+TCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1