MAX6382XR24D6+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6382XR24D6+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6382XR24D6+T.pdf2.MAX6382XR24D6+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6382XR24D6+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5186 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6382XR24D6+T.pdf2.MAX6382XR24D6+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.4V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 560 ms Minimum Επαναφορά Active High
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)