MAX6381XR26D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR26D4+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6381XR26D4+T.pdf2.MAX6381XR26D4+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6381XR26D4+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37428 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6381XR26D4+T.pdf2.MAX6381XR26D4+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.63V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1.12 s Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αριθμός μέρους βάσης MAX6381
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6381XR26D3+T
MAX6381XR26D3+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 2.63V SC70-3
Σε απόθεμα: 39370 pcs
Κατεβάστε: MAX6381XR26D3+T.pdf
RFQ
MAX6381XR26D4-T
MAX6381XR26D4-T
Κατεβάστε: MAX6381XR26D4-T.pdf
RFQ
MAX6381XR26D2+T
MAX6381XR26D2+T