MAX6333UR16D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6333UR16D3-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU LV 1.60V 100MS SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6333UR16D3-T.pdf2.MAX6333UR16D3-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6333UR16D3-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU LV 1.60V 100MS SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4251 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6333UR16D3-T.pdf2.MAX6333UR16D3-T.pdf
Τάσης - Όριο 1.6V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6333UR16D3+T
MAX6333UR16D3+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT23-3