MAX6321HPUK25BZ+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6321HPUK25BZ+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6321HPUK25BZ+T.pdf2.MAX6321HPUK25BZ+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6321HPUK25BZ+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54003 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6321HPUK25BZ+T.pdf2.MAX6321HPUK25BZ+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.5V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 20 ms Minimum Επαναφορά Active High/Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain, Push-Pull Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)