MAX6316LUK45CX+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316LUK45CX+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6316LUK45CX+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33998 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Τάσης - Όριο 4.5V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 140 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Αλλα ονόματα MAX6316LUK45CX+
MAX6316LUK45CX+TTR
MAX6316LUK45CX+TTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1