MAX6310UK41D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6310UK41D1-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 4.100V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6310UK41D1-T.pdf2.MAX6310UK41D1-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6310UK41D1-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 4.100V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5669 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6310UK41D1-T.pdf2.MAX6310UK41D1-T.pdf
Τάσης - Όριο 4.1V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)