MAX6310UK25D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6310UK25D1-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6310UK25D1-T.pdf2.MAX6310UK25D1-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6310UK25D1-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4503 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6310UK25D1-T.pdf2.MAX6310UK25D1-T.pdf
Τάσης - Όριο 2.5V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6310UK26D2-T
MAX6310UK26D2-T
Περιγραφή: IC PROGRAM 2.630V RESET SOT23-5
Σε απόθεμα: 5939 pcs
Κατεβάστε: MAX6310UK26D2-T.pdf
RFQ
MAX6310EUK46D3+T
MAX6310EUK46D3+T
Περιγραφή: IC SUPERVISOR 4.630V SOT23-5