MAX6309UK32D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6309UK32D1-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6309UK32D1-T.pdf2.MAX6309UK32D1-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6309UK32D1-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6309UK32D1-T.pdf2.MAX6309UK32D1-T.pdf
Τάσης - Όριο 3.2V Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6309UK30D4-T
MAX6309UK30D4-T
Περιγραφή: IC PROGRAM 3.000V RESET SOT23-5
Σε απόθεμα: 4178 pcs
Κατεβάστε: MAX6309UK30D4-T.pdf
RFQ
MAX6309UK31D3+T
MAX6309UK31D3+T
Περιγραφή: IC RESET PROGRAM 3.080V SOT23-5
Σε απόθεμα: 35873 pcs
Κατεβάστε: MAX6309UK31D3+T.pdf
RFQ
MAX6309UK32D1+T
MAX6309UK32D1+T