MAX6307UK42D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6307UK42D3-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 4.200V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6307UK42D3-T.pdf2.MAX6307UK42D3-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6307UK42D3-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 4.200V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4792 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6307UK42D3-T.pdf2.MAX6307UK42D3-T.pdf
Τάσης - Όριο 4.2V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 140 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)