MAX6306UK47D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6306UK47D2+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 4.700V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6306UK47D2+T.pdf2.MAX6306UK47D2+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6306UK47D2+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 4.700V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42582 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6306UK47D2+T.pdf2.MAX6306UK47D2+T.pdf
Τάσης - Όριο 4.7V, Adj Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 20 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Αλλα ονόματα MAX6306UK47D2+
MAX6306UK47D2+TCT
MAX6306UK47D2+TCT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2