MAX6306UK25D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6306UK25D3-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6306UK25D3-T.pdf2.MAX6306UK25D3-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6306UK25D3-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4604 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6306UK25D3-T.pdf2.MAX6306UK25D3-T.pdf
Τάσης - Όριο 2.5V Τύπος Multi-Voltage Supervisor
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 140 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6306UK29D3+T
MAX6306UK29D3+T
Περιγραφή: IC PROGRAM 2.930V RESET SOT23-5
Σε απόθεμα: 57846 pcs
Κατεβάστε: MAX6306UK29D3+T.pdf
RFQ
MAX6306UK25D3+T
MAX6306UK25D3+T