MAX4275AKEUA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4275AKEUA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX4275AKEUA.pdf2.MAX4275AKEUA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MAX4275AKEUA
Αριθμός εξαρτήματος MAX4275AKEUA Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5247 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX4275AKEUA.pdf2.MAX4275AKEUA.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Τάση - Είσοδος Offset 500µV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMAX περιστροφής Rate 0.7 V/µs
Σειρά GainAmp™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Τύπος εξόδου Rail-to-Rail
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Προμήθεια 355µA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 65mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 50pA Αριθμός μέρους βάσης MAX4275
Ενισχυτής Τύπος General Purpose -3dB εύρος ζώνης 1.7MHz