MAX31D80T-003+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX31D80T-003+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC CLOCK GEN SPREAD SPECT 10TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX31D80T-003+T.pdf2.MAX31D80T-003+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX31D80T-003+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4006 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX31D80T-003+T.pdf2.MAX31D80T-003+T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Τύπος Fanout Buffer (Distribution), Spread Spectrum Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-TDFN-EP (3x3) Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-WFDFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Παραγωγή LVCMOS, Crystal Αλλα ονόματα 90-31D80+T03
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock, Crystal
Συχνότητα - Max 12MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής No/No
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No Αριθμός μέρους βάσης MAX31D80
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX31K000B
MAX31K000B
Κατασκευαστές: Vishay Precision Group
Περιγραφή: RES 31K OHM 0.1% 0.3W RADIAL