MAX31180AUA/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX31180AUA/V+ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC CLK GEN LOW JITTER 8USOP
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX31180AUA/V+.pdf2.MAX31180AUA/V+.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX31180AUA/V+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 43800 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX31180AUA/V+.pdf2.MAX31180AUA/V+.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uSOP
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PLL Yes Παραγωγή Clock
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή Clock, Crystal Συχνότητα - Max 134MHz