MAX1921EUT18+TG104
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 1.8V 0.4A SYNC SOT23
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX1921EUT18+TG104.pdf2.MAX1921EUT18+TG104.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX1921EUT18+TG104 Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG BUCK 1.8V 0.4A SYNC SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4851 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX1921EUT18+TG104.pdf2.MAX1921EUT18+TG104.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 1.2MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 400mA SOT-23-6
Τρέχουσες - εξόδου 400mA Αριθμός μέρους βάσης MAX1921