MAX1818EUT25#T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX1818EUT25#T.pdf2.MAX1818EUT25#T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX1818EUT25#T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5602 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX1818EUT25#T.pdf2.MAX1818EUT25#T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.36V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.25V (2.5V)
Τάσης - εξόδου (Max) 5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 PSRR -
Τύπος εξόδου Adjustable (Fixed) Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA Τρέχουσες - εξόδου 500mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power Good Αριθμός μέρους βάσης MAX1818
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX1818EUT18+T
MAX1818EUT18+T
Σε απόθεμα: 66269 pcs
Κατεβάστε: MAX1818EUT18+T.pdf
RFQ
MAX1818EUT18#G16
MAX1818EUT18#G16
Περιγραφή: IC REG LIN POS 500MA SOT23
Σε απόθεμα: 4002 pcs
Κατεβάστε: MAX1818EUT18#G16.pdf
RFQ
MAX1818EUT18#TG16
MAX1818EUT18#TG16
Κατεβάστε: MAX1818EUT18#TG16.pdf
MAX1818EUT33#G16
MAX1818EUT33#G16