MAX1792EUA18/V+T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX1792EUA18/V+T.pdf2.MAX1792EUA18/V+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX1792EUA18/V+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80875 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX1792EUA18/V+T.pdf2.MAX1792EUA18/V+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.25V (1.8V)
Τάσης - εξόδου (Max) 5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMax-EP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Adjustable (Fixed) Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Vendor Undefined
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 8-uMax-EP Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Reset