MAX1734EUK15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1734EUK15+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK 1.5V 0.25A SYNC SOT23
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX1734EUK15+T.pdf2.MAX1734EUK15+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX1734EUK15+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG BCK 1.5V 0.25A SYNC SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46331 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX1734EUK15+T.pdf2.MAX1734EUK15+T.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.7V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MAX1734EUK15+T-ND
MAX1734EUK15+TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 1.2MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 250mA SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - εξόδου 250mA Αριθμός μέρους βάσης MAX1734
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX1730EUB
MAX1730EUB
Περιγραφή: IC REG SWITCHD CAP PROG 10UMAX
Σε απόθεμα: 4397 pcs
Κατεβάστε: MAX1730EUB.pdf
RFQ
MAX1730EUB+T
MAX1730EUB+T
Κατεβάστε: MAX1730EUB+T.pdf
RFQ
MAX1734EUK18+T
MAX1734EUK18+T
Περιγραφή: IC REG BCK 1.8V 0.25A SYNC SOT23