MAX16904SAUE33/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16904SAUE33/V+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX16904SAUE33/V+T.pdf2.MAX16904SAUE33/V+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX16904SAUE33/V+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23909 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX16904SAUE33/V+T.pdf2.MAX16904SAUE33/V+T.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 3.5V Τάση - Εισόδου (Max) 28V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP-EP Σειρά Automotive, AEC-Q100
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 2.1MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 600mA Αριθμός μέρους βάσης MAX16904