MAX1009C/D-CCG
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC ADC ASIC 32CH LN ARC DIE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX1009C/D-CCG Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4252 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX1009C/D-C7H
MAX1009C/D-C7H
Περιγραφή: IC ADC ASIC
Σε απόθεμα: 5709 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MAX100R00D
MAX100R00D
Κατασκευαστές: Vishay Precision Group
Περιγραφή: RES 100 OHM 0.5% 0.3W RADIAL