DS28E10P-W22+2TW
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS28E10P-W22+2TW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC EPROM 224 1WIRE 6TSOC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DS28E10P-W22+2TW Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4179 pcs Φύλλο δεδομένων
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία EPROM - OTP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TSOC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-LSOJ (0.148", 3.76mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)