DS2251T-128-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2251T-128-16# Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 128KB NVSRAM 72SIMM
Φύλλα δεδομένων: DS2251T-128-16#.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DS2251T-128-16# Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4477 pcs Φύλλο δεδομένων DS2251T-128-16#.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 72-SIMM
Ταχύτητα 16MHz Σειρά DS225x
RAM Μέγεθος - Τύπος μνήμης προγράμματος NVSRAM
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8) Περιφερειακά Power-Fail Reset, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 72-SIMM
Αλλα ονόματα DS2251T12816 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) NVSRAM 72-SIMM