DS2250-64-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250-64-16# Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Φύλλα δεδομένων: DS2250-64-16#.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 659 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DS2250-64-16#
Αριθμός εξαρτήματος DS2250-64-16# Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 659 pcs Φύλλο δεδομένων DS2250-64-16#.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-SIMM
Ταχύτητα 16MHz Σειρά DS225x
RAM Μέγεθος - Τύπος μνήμης προγράμματος NVSRAM
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (64K x 8) Περιφερειακά Power-Fail Reset, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 40-SIMM
Αλλα ονόματα DS22506416 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM