DS1091LUA-040+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUA-040+ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC ECONOSCILLATOR 40MHZ 8-USOP
Φύλλα δεδομένων: DS1091LUA-040+.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DS1091LUA-040+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC ECONOSCILLATOR 40MHZ 8-USOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103223 pcs Φύλλο δεδομένων DS1091LUA-040+.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Τύπος Spread Spectrum Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMAX Σειρά EconOscillator™
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Παραγωγή Clock Αλλα ονόματα 90-1L91U+A40
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή Clock Συχνότητα - Max 40MHz
Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No
Αριθμός μέρους βάσης DS1091L
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DS1091LUA-040+T
DS1091LUA-040+T
Σε απόθεμα: 71486 pcs
Κατεβάστε: DS1091LUA-040+T.pdf
RFQ
DS1091LUA-040/V+T
DS1091LUA-040/V+T
Περιγραφή: IC ECONOSCILLATOR SS 8UMAX
Σε απόθεμα: 5532 pcs
Κατεβάστε: DS1091LUA-040/V+T.pdf
RFQ
DS1091LUA-033/V+T
DS1091LUA-033/V+T
Περιγραφή: IC ECONOSCILLATOR SS 8USOP
Κατεβάστε: DS1091LUA-033/V+T.pdf
DS1091LUA-030/V+T
DS1091LUA-030/V+T
Κατεβάστε: DS1091LUA-030/V+T.pdf
DS1091LUA-033/V+
DS1091LUA-033/V+
Περιγραφή: IC ECONOSCILLATOR SS 33MHZ 8UMAX