OK202-25-OR-V
Matrix OrbitalMatrix Orbital
Matrix Orbital
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LCD DISPLAY 20X2 OLED
Φύλλα δεδομένων: 1.OK202-25-OR-V.pdf2.OK202-25-OR-V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OK202-25-OR-V
Αριθμός εξαρτήματος OK202-25-OR-V Κατασκευαστής Matrix Orbital
Περιγραφή LCD DISPLAY 20X2 OLED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1541 pcs Φύλλο δεδομένων 1.OK202-25-OR-V.pdf2.OK202-25-OR-V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 15 V Επισκόπηση Περιοχή 85.00mm L x 18.60mm W
Χρώμα κειμένου Red Σειρά -
Περίγραμμα L x Π x Υ 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Αριθμός χαρακτήρων 40 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
διασύνδεση I²C, RS-232, TTL dot Μέγεθος 0.60mm W x 0.65mm H
οθόνη Τύπος OLED Τρόπος εμφάνισης -
Μορφή εμφάνισης 20 x 2 Λεπτομερής περιγραφή Character LCD Display Module OLED I²C, RS-232, TTL 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
χαρακτήρα Μέγεθος 5.55mm H x 3.20mm W Μορφή χαρακτήρα -