ZT120LACTB
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT120LACTB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.ZT120LACTB.pdf2.ZT120LACTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZT120LACTB
Αριθμός εξαρτήματος ZT120LACTB Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 2513 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ZT120LACTB.pdf2.ZT120LACTB.pdf
Εύρος τάσης 90 ~ 120V Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 90V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.210" Dia (30.74mm) Σειρά ZT
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 458-1458
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Single Tone, Visual Indicator
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου AC Προστασία Ingress NEMA 3R, 4X, 12
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.234" (56.75mm) Συχνότητα 3.7kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.7kHz 85dB @ 90V, 61cm Panel Mount Terminal Block Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA