ZA028LDDP2
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA028LDDP2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: ZA028LDDP2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZA028LDDP2
Αριθμός εξαρτήματος ZA028LDDP2 Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 3866 pcs Φύλλο δεδομένων ZA028LDDP2.pdf
Εύρος τάσης 16 ~ 28V Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.210" Dia (30.74mm) Σειρά ZA
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C
Τρόπος λειτουργίας Double Pulse, Fast τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Προστασία Ingress NEMA 3R, 4X, 12 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.234" (56.75mm)
Συχνότητα 3.3kHz Διάρκεια 2 PPS
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 85dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA εγκρίσεις cUL, UL