SCE048XD2MP1B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: SCE048XD2MP1B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCE048XD2MP1B
Αριθμός εξαρτήματος SCE048XD2MP1B Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 1638 pcs Φύλλο δεδομένων SCE048XD2MP1B.pdf
Εύρος τάσης 28 ~ 48V Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 95dB @ 28V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.687" Dia (42.85mm) Σειρά SCE
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Pulse, Medium τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.000" (50.80mm) Συχνότητα 2kHz
Διάρκεια 5 PPS κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA