SCE028MD3MP1F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: SCE028MD3MP1F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCE028MD3MP1F
Αριθμός εξαρτήματος SCE028MD3MP1F Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 2000 pcs Φύλλο δεδομένων SCE028MD3MP1F.pdf
Εύρος τάσης 16 ~ 28 V Λήξη Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.687" Dia (42.85mm) Σειρά SCE
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Pulse, Medium τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.399" (35.54mm) Συχνότητα 2.9kHz
Διάρκεια 5 PPS κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 75dB @ 16V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA