SCE028LD2CT1F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: SCE028LD2CT1F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCE028LD2CT1F
Αριθμός εξαρτήματος SCE028LD2CT1F Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 2257 pcs Φύλλο δεδομένων SCE028LD2CT1F.pdf
Εύρος τάσης 16 ~ 28 V Λήξη Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.692" Dia (42.98mm) Σειρά SCE
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Single Tone τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.399" (35.54mm) Συχνότητα 2kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 85dB @ 16V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA