SCE016MD3DP2B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.SCE016MD3DP2B.pdf2.SCE016MD3DP2B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCE016MD3DP2B
Αριθμός εξαρτήματος SCE016MD3DP2B Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 2385 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SCE016MD3DP2B.pdf2.SCE016MD3DP2B.pdf
Εύρος τάσης 6 ~ 16V Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 75dB @ 6V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.692" Dia (42.98mm) Σειρά SCE
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Double Pulse, Fast τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.511" (38.39mm) Συχνότητα 2.9kHz
Διάρκεια 2 PPS κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 75dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA